- Homepage
- Recipe Details Page
Risotto met champagne, saffraan en zeebarbeel
- Totale tijd 50min
- 15min
Voorbereidingstijd - 35min
Gaartijd - 0min
Afkoeltijd
Ingrediënten
4 personen
300 g Arboriorijst
4 Zeebarbeel
40 cl Champagne
200 g Witte ui
80 cl Gevogeltebouillon
100 g Halfgezouten boter
2 Saffraandraadjes
Parmezaanse kaas
4 Olijfolie
Zout
Peper
Accessoires
Ultrablade hakmes Menger
Bereiding
Stap 1 /4
Pel de ui en snijd hem in stukken. Doe de ui in de kom van de keukenrobot met het ultrablade hakmes. Vergrendel het deksel en druk op 'Start'.
200g Witte ui
Ultrablade hakmes
Stap 2 /4
Vervang het hakmes door de menger en giet er 2 eetlepels olijfolie bij. Vergrendel het deksel zonder de dop en druk op 'Start'. Voeg bij het eerste belsignaal de rijst toe en bij het tweede belsignaal de champagne.
300g Arboriorijst 40cl Champagne 4 Olijfolie
Menger
Stap 3 /4
Doe aan het einde van het programma de gevogeltebouillon erbij. Vergrendel het deksel met de dop en druk op 'Start'. Verwijder in de tussentijd de eventuele graten uit de zeebarbeel. Verwarm in een pan 2 eetlepels olijfolie en leg daarin de zeebarbeelfilets op het vel. Breng op smaak met zout en peper en bak aan één kant ongeveer 4 minuten. Neem aan het einde de pan van het vuur en laat de vis een paar minuten rusten in de pan.
4 Zeebarbeel 80cl Gevogeltebouillon 4 Olijfolie Zout Peper
Menger
Stap 4 /4
Voeg aan het einde van het programma de boter en de saffraan toe aan de risotto en meng deze voorzichtig met een spatel .Laat 2 minuten rusten. Doe een beetje risotto op elk bord en leg daarop een filet van zeebarbeel en een enkele krullen Parmezaanse kaas.
100g Halfgezouten boter 2 Saffraandraadjes Parmezaanse kaas